Un weekend intens, cu multe activități/proiecte

20.09.2021

Bună tuturor!
A fost un weekend intens, cu multe activități/proiecte frumoase, trăite la maxim de elevii și cadrele didactice ale școlii noastre.
Astfel, 13 cadre didactice și cca. 70 de elevi au fost implicați în următoarele proiecte: Let’s Do It România, X. Szovátai Gazdanap, IX. Marosjárai Szilvafőző Fesztivál, Brassói Magyar Napok, Sport OK Tg. Mureș.
Felicitări și mulțumiri Magdó Szász, Balázs Timea-Melinda, Adorjáni Csaba, Lakatos László, Károly Kovács, Csegezi Loránd, Bene Emőke, Porkoláb Annamária, Bordy Anna, Haboczki Borbala Biborka, Péter Szász, Ibolya Eva Antal, Levente Mihály Antal.
Cred cu convingere că bucuria dăruită copiilor participanți a răsplătit efortul adulților și începem totuși plin de entuziasm și această nouă săptămână.
Spor în toate!

Scroll to Top