“Megtanulok biztonságban lenni”

2021.10.08

Oktatási tevékenységek a “Megtanulok biztonságban lenni” (elemi iskolai osztályok számára) és a “Tudod, mennyibe kerül az erőszak?”-az erőszak és a kábítószer-használat megelőzéséről (5-8 osztályok számára) témakörökben, az Iskolabiztonsági Irodával és a Maros-megyei Rendőrség Bűnözéselemzési és Megelőzési Osztályával partnerségben.
A közös cél a biztonságos környezet megteremtése mind a diákok és az oktatási személyzet, mind pedig a társadalom számára, valamint egy valódi rendőr-iskola-közösség partnerségen keresztül a bűnözés és az áldozattá válás elleni oktatási folyamat megvalósítása.
Mint megbízható iskola, és mint olyan iskola, amely folyamatosan aggódik az oktatási folyamatban részt vevők jólétéért, továbbra is együttműködünk az iskolai biztonsági rendőrséggel.
Köszönjük a támogatást.