Bizalom Csúcstalálkozó 2021

2021.11.03

Iskolánk – a bizalom köre

Kedves szülők, kollégák,
Mennyire szeretnék, hogy a fiúk vagy a lányuk önbizalommal nőjön fel?
Mennyire szeretnék, hogy mint szülők vagy a tanárok ezt a bizalmat kapják meg nap mint nap a velük való kapcsolaton keresztül?
Gondolják, hogy több bizalommal lehetnek a családjuk iránt? Mi a helyzet az Ön vagy gyermeke iskolájában?

A Bizalom Csúcstalálkozó pontosan ez a lehetőség, hogy 29 nemzetközi szakértő tanácsait és nézőpontját hallgassa meg, akik olyan jó gyakorlatokat ajánlanak, amelyekben Ön is hisz (mert tanárként vagy szülőként egy Bizalom Iskolájának tagja).

A szakértőkkel folytatott valamennyi beszélgetést felvettük, és 2021. november 8-12. között a Bizalom Csúcstalálkozón online ingyenesen elérhető lesz. Ennyire értékes minden interjú! Majd megtapasztalják.

Iratkozzon fel most, és tanulja meg, hogyan válhat megbízható társsá/szülővé, és hogyan nevelheti a gyermekeket magabiztos és megbízható jövőbeli felnőttekké – a világ legjobb embereitől.

Az iskolánk számára létrehozott regisztrációs link itt található:

Építsünk együtt bizalmi közösségeket! Kezdjük velünk: az 50 000 szülővel és tanárral, akik részt vesznek a Bizalom iskolája folyamatban.

Bizalommal,
Antal Levente Mihaly